Lot 15
Juni veiling 2015
Alexander Popov (20e eeuw)

Bomen in de uiterwaarden

rechtsonder get. 'Sasha' en gedateerd '92

olieverf op doek, 50x99 cm

€ 150,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90