Lot 16
Juni veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Eenden aan de waterkant

olieverf op doek, bovendeurstuk, 92x68 cm, het geheel met lijst 101x78 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260