Lot 13
Juni veiling 2015
Eric de Nie (1944) en Piet Warffemius (1956)

Abstract (2x)

beide get. en resp. gedateerd '83 en 1997

2x aquarel/gemengde techniek op papier, 56x76 cm en 36x76 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70