Lot 43
Februariveiling 2014
Hollandse school

Boerderij aan gracht.

Links onder (onduidelijk gesigneerd)

Olieverf op board, 20 x 15 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40