Lot 42
Februariveiling 2014
W.G.F. Jansen. Louis Meijer

Havengezicht met aangemeerde zeilschepen en schepen op volle zee

Rechts onder, Gesigneerd L.M

Litho en tekening (studie), 26,5 x 20 en 12 x 19 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90