Lot 4
Juni veiling 2015
J. Zény (20e eeuw)

Abstract

midden onder in potlood onduidelijk get. en rechtsonder gedateerd 1990

kleurenlitho, 16/35, 49x59 cm

€ 100,00
€ 150,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60