Lot 26
Juli veiling 2015
Henk Dekker (1897-1974)

'Avond op het strand'

linksonder get. en gedateerd '35

olieverf op doek, 29x39 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750