Lot 42
Juni veiling 2015
N.E. Schuring (20e eeuw), kopie naar Claus Meijer

Vier dobbelaars in een binnenhuis

linksonder get. en gedateerd 1952

olieverf op doek, 64x51 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100