Lot 41
Juni veiling 2015
N.E. Schuring (20e eeuw)

Vier vrolijke landlopers en een hondje

linksonder get. en gedateerd '48

olieverf op doek, 48x58 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120