Lot 38
Juni veiling 2015
Christiaan de Moor (1899-1981)

Portret van jonge vrouw

linksonder get. en gedateerd '35

olieverf op doek, 44x34 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80