Lot 31
Februariveiling 2014
Hollandse school

Havengezicht met zeilschip. Moeder met kind en moeder met kinderen. een lijst

Ets, twee litho's, lijst, Diversen afmetingen

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90