Lot 96
Alfred Löb (1883-1959)

'Twee dames in interieur'

rechtsonder get. en gedateerd 1957

olieverf op doek, 94x126 cm

Tentoonstelling: Verkooptentoonstelling Pulchri Studio, Lange Voorhout, Den Haag, 1958

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500