Lot 108
Theo Stiphout (1913-2002)

'1, 2, 3 en 4 kanten'

in dorso get. en gedateerd '76

olieverf op board, 59x59 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375