Lot 30
Februariveiling 2014
verschillende schilders

Diversen voortstellingen

Drie maal litho en een aquarel, 76,5 x 43,5, 63,5 x 43,5, 49 x 36, en 49 x 39 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30