Lot 27
Februariveiling 2014
Acht diversen drukken

Abstract, gezelschap, stilleven, zeilschepen, stadsgezicht, poesjes en bloemen.

Litho's, ets, en prenten, verschillend van grote

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50