Lot 25
Februariveiling 2014
J v d B en 2 x ond gesigneerd

Stilleven met kreeften en fles. Twee landschapjes met kippen en een haan.

Links onder en 1905 en rechts onder

Maroufle en olieverf op paneel, 23,5 x 20 en 2 x 14,5 x 10,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50