Lot 8
Juni veiling 2015
Arnold Neujean (1887-1957)

Straatbeeld, mogelijk Parijs

rechtsonder get. en gedateerd '39

olieverf op doek, 79x59 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220