Lot 7
Juni veiling 2015
Anton Dirckx (1878-1927)

Huis aan Italiaans bergmeer

rechtsonder get. en gedateerd '24

olieverf op doek, 44x65 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160