Lot 32
Juli veiling 2015
T. Hilling (20e eeuw)

'Schets Balinees priester'

get. en in dorso adres van de kunstenaar 'Laan van Rhemenshuizen, Rijksdorp, Wassenaar'

olieverf op doek, 58x48 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 0