Lot 30
Juli veiling 2015
T. Hilling (20e eeuw)

Indonesische vrouw met bloem in het haar

linksonder get.

olieverf op doek, 49x39 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80