Lot 22
Februariveiling 2014
Indonesisch riviergezicht met zicht op berg. 2 aquarellen woning aan bosrand en woning aan de zee Olieverf op board en 2 aquarellen, 21 x 14 en 2 x 26,5 x 17 cm

Indonesisch riviergezicht met zicht op berg. 2 aquarellen woning aan bosrand en woning aan de zee

Rechts en links onder

Olieverf op board en 2 aquarellen, 21 x 14 en 2 x 26,5 x 17 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25