Lot 17
Februariveiling 2014
Draagt signatuur W Hussem

Abstract

in dorso gesigneerd en 1952

Olieverf op doek zonder lijst, 55 x 45

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300