Lot 14
Juni veiling 2015
Oswald Poreau (1877-1955)

'Au long du Fleuve'

linksonder get. en gedateerd 1931, en in dorso get.

olieverf op doek, 79x99 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 170,00

Hamerprijs: € 170