Lot 16
Februariveiling 2014
Nelienke van Wieringen 1999. R Tolman '85

Abstracte figuren. Figuren met vakkel

Olieverf op doek. Litho, 79 x 59 cm en 50 x 39 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70