Lot 39
September veiling 2015
Omgeving Petrus van Schendel (19e eeuw)

Keukenstilleven bij kaarslicht

niet get.

olieverf op paneel, 27,5x22,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500