Lot 27
Juli veiling 2015
Hollandse School (20e eeuw)

Dorp aan bergmeer

linksonder gemonogrammeerd en gedateerd 1914

olieverf op doek, geplakt op board, 32,5x22,5 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100