Lot 41
September veiling 2015
Elisabeth Alida van Kiers-Haanen (1809-1845)

De visverkoopster

linksonder get. en onduidelijk gedateerd 18..

olieverf op paneel, 27x23,5 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750