Lot 6
September veiling 2015
Daniel Herbert van der Poll (1877-1963)

Leeuwenpaar

rechtsboven get.

olieverf op doek, 63x88 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150