Lot 15
Juli veiling 2015
Omgeving van Johannes Hermanus Barend Koekkoek (begin 20e eeuw)

'Gezicht op 't werfje te Schraveland'

draagt linksonder naam Koekkoek

olieverf op doek, 81x65 cm

€ 1.500,00
€ 2.000,00

Startbod: € 0