Lot 10
Juli veiling 2015
Jan Sierhuis (1928)

Abstract

rechtsonder in potlood get. en gedateerd 2005

kleurenlitho/seriedruk, 30x40 cm

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 0