Lot 12
Juli veiling 2015
Jan Sierhuis (1928)

Figuur in het blauw

rechtsonder in potlood get. en gedateerd '06

kleurenlitho, 75x55 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50