Lot 9
Juli veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw), manier van Kobell

Schepen op woelige zee

draagt initialen J.K.

olieverf op doek, 31x45 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325