Lot 105
George Gustav Lampe (1921-1982)

'De danszaal'

rechtsonder get. en gedateerd 'mei 1954'

olieverf op doek, zonder lijst, 70x100 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000