Lot 265
Albertus Verhoesen (1806-1881)

Rustende schapen, geiten en koeien bij een wilg

middenonder get. en gedateerd 1845

olieverf op paneel, 23x29 cm

€ 5.000,00
€ 5.000,00
€ 2.600,00

Hamerprijs: € 2.600