Lot 144
Februari veiling 2015
Hermanus Berserik (1921-2002)

'Kastje uit Willemstad'

middenonder in potlood get. en linksboven in de druk get. en gedateerd 1980. In dorso atelier-etiket van de kunstenaar met diens adres 'Van Vredenburchweg, Rijswijk'

ets/suikeraquatint op koper, 36x28 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 105,00

Hamerprijs: € 105