Lot 127
Februari veiling 2015
Hollandse School (17e eeuw)

De wijzen uit het oosten, Caspar, Melchior en Balthasar, bij het Christuskind

olieverf op paneel, 55x77 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325