Lot 92
Pierre Jacques Pelletier (1869-1931)

Brug over de Seine te Parijs

rechtsonder gesigneerd

olieverf op paneel, 32x59 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000