Lot 114
Februari veiling 2015
L. Boer (20e eeuw)

Heide met herder en schaapskudde

linksonder get.

olieverf op doek, 55x65 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120