Lot 111
Februari veiling 2015
Antoon Markus (1870-1950)

'De visscherswoningen'

rechtsonder get. en gedateerd 1921, en in dorso get. en 'Oosterbeek'

olieverf op doek, 39x59 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70