Lot 47
Februari veiling 2015
Gert-Jan Veenstra (1957)

'Bartlehiem'

rechtsonder get.

olieverf op doek, 59x89 cm

Herkomst: A.J. Koster Galerie, Schoorl

€ 300,00
€ 500,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700