Lot 46
Februari veiling 2015
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Boerenvrouw bij de schouw

linksonder get.

olieverf op doek, 39x29 cm

€ 150,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180