Lot 41
Februari veiling 2015
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Paadje langs een dorpsgracht

rechtsonder get.

olieverf op paneel, 14x18 cm

€ 140,00
€ 180,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140