Lot 37
Februari veiling 2015
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927)

Wanderlaar in de sneeuw, Vissers bij bomschuiten

beide get. in initialen G.M.M.

olieverf op paneel, 15,5x11 cm en olieverf op doek, geplakt op karton, zonder lijst, 26,5x24 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950