Lot 27
Februari veiling 2015
Hollandse School (20e eeuw)

Dorpsrand

rechtsonder get. in initialen v.d.Sp. en gedateerd 5 nov. '50

gewassen inkt op papier, 24x35 cm

€ 100,00
€ 140,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35