Lot 25
Februari veiling 2015
Bart Peizel (1887-1974)

Stadskade met aangemeerde boot en en ezelkar

linksonder get. en in dorso gedateerd mei 1916

olieverf op doek, 32,5x45,5 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0