Lot 24
Februari veiling 2015
Franse School (20e eeuw)

Straatscène met figuren en paardenkoetsje

rechtsonder monogram 'M' en annotatie 'Paris'

olieverf op paneel, 25x30 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350