Lot 23
Februari veiling 2015
J.M. Engel (begin 20e eeuw)

'Oosterhaven Enkhuizen'

rechtsonder get.

aquarel met gouache, 24,5x35,5 cm

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 0