Lot 19
Februari veiling 2015
Pieter Gerardus Bernhard (1813-1880)

Stadsgezicht met ophaalbrug, mogelijk te Den Haag

linksonder get. em gedateerd '77

aquarel, 25x21 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 0