Lot 33
Februari veiling 2015
Hollandse School (19e eeuw)

Vissers en elegante figuren bij bomschuiten op het strand

olieverf op paneel, 21,5x17 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375