Lot 664
Modern & Contemporary Art | 14 - 28 November 2022
Hermanus Berserik (1921-2002)

Interieur met spiegel

gesigneerd en gedateerd 'BERSERIK 1991' (linksonder), tevens getiteld (op kunstenaarslabel verso)

acryl op doek, 40x50 cm (43,5x53,5 cm incl. lijst)

Conditie: goed.

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000